Komunikat zarządu i rady nadzorczej STS S.A. w Sanoku

 

Informujemy, że najpóźniej do 22 kwietnia 2017 roku podejmiemy decyzję dotyczącą udziału drużyny seniorów w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi.

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, nie mamy wątpliwości, że drużyna zostanie reaktywowana w sezonie 2017/2018. Za cel minimum przyjęliśmy start w rozgrywkach 1-szej ligi, który zostanie zrealizowany. Równocześnie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby STS zagrał w PHL, jednak rozmowy w tej sprawie są trudne i skomplikowane, a takim sprzyja atmosfera wyciszenia, bez niepotrzebnych komentarzy pojawiających się w mediach oraz serwisach społecznościowych.

Informujemy również, że zgłoszenie drużyny do Polskiej Hokej Ligi lub 1. Ligi odbędzie się w zgodzie z wymogami stawianymi klubom przez właściwe organy prowadzące i nadzorujące rozgrywki. Na podstawie informacji przedstawionych przez Sanockie Towarzystwo Sportowe S.A. w Sanoku władze PHL oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie podejmą decyzję o udziale naszej drużyny w rozgrywkach ligowych.

Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na oficjalną informację oraz zaufanie w stosunku do osób, które podjęły się reaktywacji drużyny seniorów.

Zarząd i udziałowcy STS S.A. w Sanoku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *