Komunikat po spotkaniu władz STS S.A. w Sanoku

W dniu 26 kwietnia 2017r akcjonariusze STS SA, zarząd klubu, rada nadzorcza oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Sanoka odbyli spotkanie celem ustalenia dalszej strategii rozwoju hokeja w Sanoku.

Uczestnicy spotkania zadeklarowali start drużyny seniorów w rozgrywkach pierwszej ligi hokeja na lodzie. Rozpoczęcie reaktywacji seniorskiego hokeja od niższej klasy rozgrywkowej ma na celu zapewnienie odpowiedzialnego rozwoju tej dyscypliny sportu, w oparciu o stabilny budżet i drużynę złożoną z wychowanków.

Niezależnie od powyższego, zarząd klubu będzie kontynuował prace nad powiększeniem grona sponsorów oraz zwróci się do Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z prośbą o przedstawienie warunków, na których drużyna mogłaby wziąć udział w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Przedstawiciele klubu nie wykluczają startu drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak decyzja ta jest uzależniona od ostatecznego kształtu rozgrywek w sezonie 2017/2018, rozmów z nowymi sponsorami oraz decyzji PZHL dopuszczającej drużynę do startu w PHL.

Zarząd oraz akcjonariusze spółki STS SA.

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Komunikat po spotkaniu władz STS S.A. w Sanoku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *